• ניוזלטר ינואר המרכז לקוסמטיקה רפואית ד"ר קליין | בנימה אישית

  אני תפקידי לנגב לך את הדמעות

   עזבו אתכם ממסקרה שנמרחת ומשאריות של צלליות שנופלות מתחת לריסים. הבעיה היותר גדולה של העפעפיים התחתונים היא מרזב הדמעות השקוע והכהויות המטרידות

  ברחבי הרשת מתרחשים דיונים תמוהים בין אזרחים מן השורה לפלסטיקאים הכוללים שאלות כמו "אני מסתכל בתמונה של קים קרדשיאן משנת 2008 ואחר כך בתמונה זהה מ-2012 ורואה שיש הבדלים תוכלו להסביר לי מה היא עשתה?". התשובות לרוב כוללות הסברים על פרוצדורות אסתטיות שכנראה התרחשו , בעיקר הזרקות בכל מקום ואתר. אגב, במקרה הספציפי הזה של קרדשיאן התשובה היתה טיפול בעפעפיים התחתונים באמצעות הזרקת חומצות מה ששיווה לפניה באופן מיידי מראה רענן וצעיר.

  העפעפיים התחתונים משפיעים מאוד על מראה הפנים כולו בעיקר עקב שתי סיבות מרכזיות- השקע הדומיננטי במרזב הדמעות והכהויות הבלתי מחמיאות.

  ועכשיו להסברים: השקע יכול להיות מולד או להיווצר בעקבות התרוקנות רקמות השומן בלחי העליונה, בעוד הכהויות אותן אנו מכנים  פעמים רבות "העיגולים השחורים" נגרמות ממספר סיבות החל מפיגמנטציה, דרך כלי דם שהופכים בולטים יותר כיוון שהעור באזור הופך לדק עם השנים וכמובן גם בשל סיבות תורשתיות. כך או כך התוצאה היא אחת- מראה מבוגר ועייף תמידי על גבול הלא בריא שפעמים רבות מכוסה בשכבות של קונסילר המנסות לטשטש אותו עד לגבול מסוים.

  הפתרון לנושא הזה הוא יחסית זריז ונשמר לאורך זמן אך כדי לבצע אותו נדרשת מיומנות גבוהה ושימוש בחומרים איכותיים מתאימים. האופציה הראשונה היא הזרקה של חומצה היאלרונית מתקדמת עם מאפיינים ייחודיים המצליחים "לשבור" את האור שנופל על האזור ולהבהיר אותו. את החומצה עצמה ניתן להזריק או ישירות לשקע עצמו בסמוך לעצמם, ואז הכמות הנדרשת היא מועטה או לכיוון הלחי העליונה בוקטור הנכון כדי למלא את האזור המרוקן. בטכניקה זו גם השקע מתמלא, גם עצם הלחי מתרוממת וגם הקמטוטים שליד הפה נראים טוב יותר.

  מלבד חומצה היאלרונית אנחנו מזריקים לאזור הזה בהצלחה גם שומן עצמי שקיים באופן טבעי בגופנו. בהרדמה מקומית "לוקחים" שומן מאזור שרווי בו, מסננים אותו ומזריקים אותו או למרזב הדמעות או ללחי העליונה בהתאם לצורך ולמבנה הפנים של הלקוחה.

  ואפרופו שומן: חשוב לזכור שכל מילוי באזור הפנים, איננו מומלץ בזמן דיאטה. כל ירידה במשקל באזור הפנים היא מאוד משמעותית ועלולה לשנות את האיזון הנדרש אליו שואפים להגיע בתום ההזרקה.